Page Computers

Wij bieden u een compleet & hoogwaardig productengamma aan met 100% kennis van de allernieuwste technologie├źn.
adresgegevens
Casselstraat 222
8970 Poperinge
+32 (0)57 34 67 67

BTW nr. : BE 0876.421.526
Bankrekening nr. : BE38 738 01645 6272
openingsuren
M Gesloten 13u30 18u30
D 9u30 12u00 13u30 18u30
W 9u30 12u00 13u30 18u30
D 9u30 12u00 13u30 18u30
V 9u30 12u00 13u30 18u30
Z 9u30 12u00 13u30 18u00
Z Gesloten
Page Computers op kaart
In onze winkel aanwezig
Neem contact op met ons
Bij vragen over uw bestelling kunnen we contact met u opnemen.
Wij houden u via dit e-mailadres op de hoogte van de status van uw bestelling.

Medewerkers
Luc Page
Zaakvoerder
luc@page.be
Jan Maes
Technische dienst / administratie
jan@page.be
+ 32 57 34 67 60
Bjorn Wybo
Verkoop / aankoop
bjorn@page.be
+ 32 57 34 67 67
Hwee Cheng Chua
Technische dienst
cheng@page.be
+32 57 34 67 60
Bernard Schenkels
Technische dienst / Assemblage
bernard@page.be
+ 32 57 34 67 60
Bert Pauwelyn
Technische dienst extern
bert@page.be
057346760